Dziwny protest polonistów. Teraz?
Tuż po zakończeniu sprawdzania arkuszy maturalnych poloniści zażądali wyższych wynagrodzeń oraz lepszych warunków pracy. Teraz? Kto protestuje po wykonaniu roboty? I to przed wakacjami? Mam wrażenie, że koleżanki i koledzy przepracowali się przy maturach i przestali rozsądnie myśleć.